Burcu Esmersoy herkesi üzmüştü: İyi haber geldi

Kahramanmaraş merkezli yıkıcı depremlerden sonra sosyal medyayı aktif kullanan Burcu Esmersoy, birkaç yardım paylaşımı dışında sessizliğe bürünmüş ve doktor tavsiyesiyle paylaşım yapmamıştı. 

Depremin ardından ortadan kaybolan Burcu Esmersoy, takipçileri tarafından da merak ediliyordu. Cumhuriyet.com.tr sayfalarında da bu konuyla ilgili bir içerik yayınlamıştık.  Çocukluk travmaları olan ve düzenli olarak psikolojik destek gördüğünü saklamayan Burcu Esmersoy, depremle ilgili gördüğü paylaşımlar sonrasında ileri derecede anksiyete bozukluğu yaşamış ve sosyal medyaya ara vermişti.

SUSKUNLUĞUNU BOZDU

Instagram hesabından açıklamalarda bulunan Burcu Esmersoy, son durumu hakkında dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

“Beni merak ettiğinizi biliyorum. Şimdi iyiyim. Bu süreçte elimden geleni hatta elimden gelenin fazlasını yapmaya çabalayınca çokça yorgun düştüm.

Geçtiğimiz ay yapılan yardım işlerine katkı sağlamakla ilgiliydim. Artık biraz da kendimi hem fiziksel hem de duygusal iyileştirmeye çaba sarf ediyorum. 4 dili öğreniyor daha çok kitap okuyor, güzel sohbetlere ortak oluyorum

40 GÜN AÇIKLAMASI

Burcu Esmersoy sözlerini ”Ben yası 40 gün bilen jenerasyondanım. Daha vaktimiz var yakında görüşürüz.” ifadeleriyle noktaladı. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir