Samsung, Fortnite’ta Mağaza Açtı

Fortnite, bir battle royale oyunu olarak çıkış yapsa da günümüzde metaverse konseptini en iyi yaşatan platformlardan birisine dönüştü. Fortnite evreni, artık markaların da özel dünyalar oluşturduğu topluluk alanı haline geldi.

Bugün de büyük bir marka daha Fortnite’ta boy göstermeye başladı. Oyuncular, “Samsung Smart City” adlı dünyaya atılarak Samsung’un ürünlerine göz atabilecek, mini oyunlar oynayabilecek.

Samsung’un Fortnite dünyasında neler var?

Samsung, Fornite için oluşturduğu dünyasına oyuncuların etkileşimde bulunabilecekleri ürünler ekledi. Şirketin yeni Galaxy S23 cihazlarıyla katlanabilir Galaxy Z serisi ve Odyssey serisi monitörler gibi ürünleri, haritanın çeşitli noktalarında sergileniyor.

Dünya içinde ‘Fun Game Quest’ adlı, saklambaç benzeri bir oyun da yer alıyor. Oyuncular, dünyaya gizlenmiş Galaxy S23’leri bularak bu cihazları oyun sonuna kadar elinde tutmaya çalışıyor.

Oyuncular, dünyaya gizlenmiş Nightography ve Knox tuşlarıyla da özel güçlere sahip olabiliyorlar. Nightography tuşunu bulan oyuncular uzun mesafeleri görmelerini sağlayan yakınlaştırma kabiliyetine, Knox tuşunu bulanlar ise ekstra korumaya kavuşuyor.

Samsung’un Fortnite dünyasına nasıl girilir?

Fortnite’taki Samsung dünyasına “8526-6648-9508” koduyla erişebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir