Shiba Inu (SHIB) için Tehlike Çanları mı Çalıyor?

SHIB yatırımcıları, giderek yaklaşmakta olan Shibarium’daki blokzincirini sorunlarından dolayı paniğe kapıldı, SHIB’de yüzde 10 değer kaybı oldu.

Kripto piyasasında büyük bir yatırımcı kitlesine sahip olan SHIB’de gelişmeler devam ediyor. Shibarium blokzinciri katman-2 ağı için beta sürümü geçen hafta yayınlanmıştı. Lansmanın yarattığı coşkuyla birlikte SHIB tarafındaki yatırımcılarının heyecanı giderek arttı. Ancak bu sabah SHIB’in sosyal medya platformlarından olan Discord kanalındaki bir konuşma, yatırımcıların dikkatini çekti. SHIB Discord kanalındaki yetkili bir topluluk üyesinin endişe uyandıran düşüncelerini dile getirmesi adeta ortalığı karıştırdı.

SHIB’in Sosyal Medya Yetkilisi, Endişe Yarattı

SHIB’in popüler sosyal medyalarından olan Discord’ta bir yetkilinin belirttiği fikirler, toplulukta karmaşaya neden oldu. Topluluğun duyduğu panik özellikle de mevcut blokzincir ile aynı zincir üzerindeki kimliği kullanan Shibarium Beta Test Ağı’ndan geldi.

Sosyal medya yetkilisi Steve’in endişe havası yaratan görüşleri şu şekildeydi;

“Zincir Kimliği, herhangi bir Blockchain geliştiricisinin bir Blockchain dağıtırken temel aldığı şeydir. Zinciriniz düzgün çalışmadığından ve zincirinizle etkileşime girmeye çalışan herkes bunun yerine diğer zincirle etkileşime gireceğinden, zaten var olan bir kimliği kullanmak anlamsızdır. Neden shibarium test ağı rinia testnet genesis dosyasını almış gibi görünüyor?”

Steve’in Shibarium zinciri hakkındaki söylemleri, topluluğun kafasını karıştırmış durumda. Yaşanan olay örgüsünden sonra SHIB’de yüzde 10 değer kaybı görüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir