Honor Choice Kulaklık X5, uygun bir etiketle gelecek

Honor, Hindistan’da yeni bir akıllı telefonunun lansmanını yapmaya hazırlanıyor. Bu telefonun, geçtiğimiz yıl küresel pazarda tanıtılan Honor X9b olması bekleniyor. Bunun yanı sıra, Honor’un CEO’su Madhav Sheth, X (daha önce Twitter olarak bilinen) hesabından Honor Choice Earbuds X5 kulaklıklarının bir tanıtımını paylaştı. Bu paylaşım, TWS (tamamen kablosuz) kulaklıkların Hindistan’da piyasaya sürüleceğini doğruluyor. X9b akıllı telefon gibi, bu ses cihazı da geçen yıl Çin’de piyasaya sürülmüştü.

Madhav Sheth tarafından paylaşılan tanıtım, Honor Choice Earbuds X5’in detaylı özelliklerine değinmiyor. Tanıtım, kulaklıkların kutu açılımına odaklanıyor ve Çin’de mevcut olan modelle aynı tasarımı sergiliyor. TWS kulaklıklar, çakıl taşı şeklinde bir saklama kutusuyla geliyor ve saplı ve silikon kulak uçlarına sahip. Kutunun üzerinde bir USB-C portu bulunuyor. Ses cihazı, iki farklı boyutta kulaklık uçları ve bir kullanım kılavuzu ile birlikte gelecek. Perakende kutusunun arka tarafında, Choice Earbuds X5’in aktif gürültü engelleme özelliğine ve 35 saatlik uzun pil ömrüne de yer verildiği görülüyor.

Honor Choice Kulaklık X5, uygun bir etiketle gelecek

Honor Choice Earbuds X5 ve Honor X9b’nin aynı zamanda piyasaya sürülmesi muhtemel görünüyor. Markanın önümüzdeki haftalarda daha fazla tanıtım yaparak lansman tarihini açıklamasını bekleyebiliriz.

Özellikle, Honor Choice Earbuds X5‘in Çin’deki versiyonundan farklı görünüyor. Çin’de bu TWS kulaklıklar, 13.4mm sürücü ile donatılmış durumda. Çift mikrofon ENC ile birlikte geliyor ve Bluetooth 5.3 özelliğine sahip. Bu ses cihazı, aynı anda iki cihaza bağlanabiliyor.

Hindistan’daki teknoloji meraklıları, bu yeni ürünlerin lansmanını büyük bir merakla bekliyor. Honor’un bu yeni adımları, ses ve iletişim teknolojilerindeki yeniliklerini Hindistan pazarına taşıyarak markanın bu alandaki varlığını güçlendirmeyi hedefliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x