Koloğlu merakla beklenen Arak’ı yazdı

Sina Koloğlu, ‘Arak; Hırsızın size hayatınız ile yüzleşin demesi’ başlıklı yazısında şunları yazdı:

Hayatını çalanlardan intikam almak için harekete geçen Arak (İlker Kaleli) ile yolu genç adamla sürpriz şekilde kesişen Zeynep’in (Öykü Karayel) hikayesi… Şahsen, farklı dizilerde farklı karakterleri oynama becerisi gösteren iki oyuncunun ‘Nasıl olacak?’ merakı ile beklediğimiz dizi. Kulağıma gelen, Aralık ortası Show TV’de yayına başlayabilir. İzlerken nedense aklıma Bay ve Bayan Smith geldi. Konu ve konum itibarı ile farklılıklar olabilir sonuçta, aksiyon dolu bir hayat var.

EZBERLERİ HATIRLATMAK İSTİYORUZ

Bunu sordum; ‘Öyle bir tarafı var denebilir. Ama çok da büyük haksızlık sonucu hayatı mahvolmuş, böyle biri olmaya mahkum edilmiş bir adamın (Yani Arak’ın) artık geçekleri açığa çıkarma hikayesi ve bunları anlatırken aslında bizlere, ‘Siz de hayatlarınızda kabullendiklerinizi bir daha gözden geçirin, mesajını vermesi’ dediler. Bunu bize söyleyen bir hırsız…

Bir Most Production işi ve de kadro çok iyi; Tülin Özen, Mehmet Özgür, Yıldıray Şahinler, Kerem Arslanoğlu, Bedir Bedir, Furkan Kalabalık, Demircan Kaçel, Cem Zeynel Kılıç, Görkem Kasal, Beril Kolcu, Ilgaz Kaya ve Bennu Yıldırımlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x